Witamy na stronie Urząd Miasta Terespol, ! 08 20, 2014 - 06:49 AM 
Data

Menu Użytkownika
· Strona główna
· Moje konto
· Administracja
· Wyloguj
· Galeria
· Pliki do pobrania
· Informacje o Urzędzie Miasta
· Pracownicy

· Zespół Szkół Publicznych Nr 1
· Zespół Szkół Ogólnokształcacych Nr 1
· Miejski Osrodek Pomocy Społecznej


Nowy System Gospodarki Odpadami Komunalnymi

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu


REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Aktualności

Ogłoszenie Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej - I Wydział Cywilny, Sygn.akt I Ns 10864/12

Nowy system gospodarki odpadami

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH

Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Miasta Terespol w 2014 roku

Sprawozdanie z realizacji programu współpracy z organizacjami pozarządowymi w 2013r.

Konsultacje z organizacjami pozarządowymi.
Projekt uchwały-Program współpracy
Informacja o Konsultacjach
Informacja o wyniku konsultacji

Zarządzenie w sprawie konsultacji z NGO Strategia Współpracy


Rewitalizacja - zapytanie ofertowe

Tereny Inwestycyjne
01 Teren "Stadion"
02 Teren ul. Wspólna
03 Teren "Kraszewskiego"
04 Teren "przy torach"
05 Teren "przy Granicznej"
06 Teren Placu ZPOW
09 Teren "Czartoryskich"
10 Teren "Centrum"
11 Tereny budowlane
12 Teren baza UM
13 Teren "za stadionem"
14 Teren Wspólnota Terespol
15 Teren "przy Łąkowej"
16 Teren Wspólnota Błotków
17 Teren "Zalew"
18 Teren "Rogatka"
19 Teren przy Ujęciu Wody
Nowy system gospodarowania odpadami

INWESTYCJE UNIJNE
RPO WL
Kanalizacja
Przebudowa szkoły
Rewitalizacja
EFS
Skuteczne NGO
Inwestycja w ucznia


Miejski Ośrodek Kultury

Podaruj NADZIEJĘ Mateuszowi

KP GRANICA TERESPOL

Napisz do Administratorów
Wyslij wiadomość
Napisz co chciałbyś zobaczyć na stronie Urzędu Miasta

Napisz do Burmistrza
Wyslij wiadomość do Burmistrza

Logowanie

 Nazwa użytkownika

 Hasło

 Zapamiętaj mnie


Jeszcze nie masz u nas konta? Możesz je założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał dostęp do takich opcji jak: zarządzanie wyglądem strony, konfiguracja komentarzy oraz wysyłanie podpisanych tekstów.


Pracownicy

Burmistrz
Jacek Danieluk

E-mail: Bullet11 burmistrz@terespol.pl tel.: 083 375 20 36 wew. 20

Sekretarz
Józef Paderewski
E-mail: Bullet11 jpaderewski@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 21

Skarbnik
Marta Juchnikowska
E-mail : Bullet11 mjuchnikowska@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 18

insp. ds. księgowości budżetowej
Marzena Michalczuk
E-mail: Bullet11 mmichalczuk@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 24

insp. ds. księgowości budżetowej
Jolanta Dawidziuk
E-mail: Bullet11 jdawidziuk@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 24

insp. ds. księgowości budżetowej
Wioleta Jachimska
E-mail: Bullet11 wjachimska@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 24

insp. ds. podatków i opłat lokalnych
Ireneusz Hurman
E-mail: Bullet11 ihurman@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 12

insp. ds. podatków i opłat lokalnych
Agnieszka Marczuk
E-mail: Bullet11 amarczuk@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 12

insp. ds. zarządzania kryzysowego i ochrony ludności
Józef Juszczuk
E-mail: Bullet11 jjuszczuk@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 14

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
Andrzej Sapiecha
E-mail: Bullet11 asapiecha@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 26

podinsp. ds. realizacji inwestycji
Tadeusz Moździerz
E-mail: Bullet11 tmozdzierz@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 27

insp. ds. zamówień publicznych i przetargów
Anna Łukasik
E-mail: Bullet11 alukasik@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 27

insp. ds. geodezji i gosp. nieruchomościami
Tadeusz Malicki
E-mail: Bullet11 tmalicki@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 16

insp. ds. gosp. przestrzennej
Wanda Bandura
E-mail: Bullet11 wbandura@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 16

insp. ds. księgowości opłat za gosp. odpadami komunalnymi i Informatyki
Maciej Mincewicz
E-mail: Bullet11 mmincewicz@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 23

insp. ds. spraw kancelarii, kadr i obsługi organów samorządowych
Agnieszka Łukasiak
E-mail: Bullet11 um@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 22

z-ca kierownika USC
Rafał Miszczuk
E-mail: Bullet11 rmiszczuk@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 17

insp. ds. ochrony środowiska i gosp. komunalnej
Piotr Zaręba
E-mail: Bullet11 pzareba@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 15

insp. ds. funduszy unijnych i oświaty
Zofia Pikuła
E-mail: Bullet11 zpikula@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 17

specjalista ds. dróg i mostów
Tadeusz Jawtoszuk
E-mail: Bullet11 tjawtoszuk@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 14

insp. obsługi kasowej i księgowości budżetowej
Dorota Juśkiewicz
E-mail: Bullet11 djuskiewicz@terespol.pl
tel.: 083 375 20 36 wew. 13

operator xero i centrala telefoniczna
Waldemar Bujalski
tel.: 083 375 20 36 wew. 11
E-mail: Bullet11 wbujalski@terespol.pl


    11419  odsłon
 Wydrukuj tę stronę Wydrukuj tę stronę


Urząd Miasta Terespol
ul. Czerwonego Krzyża 26
21-550 Terespol