Witaj Gość

Data

TABLICA


Menu Główne

Teren na SPRZEDAŻ !


Budynek na sprzedaż!


INFORMACJA

ŚDM 2016
500plus

do POBRANIA
HARMONOGRAM 2018

Nowe zasady gospodarowania zasobami wodnymi w Polsce.


Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu


REGULAMIN KORZYSTANIA Z INTERNETOWEGO SYSTEMU OBSŁUGI ZGŁOSZEŃ SERWISOWYCH - HELPDESK

****************** REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

****************** FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

****************** HARMONOGRAM SZKOLEŃ

******************


Nowy System Gospodarki Odpadami Komunalnymi

Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

Sprawozdanie z realizacji programu współpracy z organizacjami pozarządowymi w 2013r.

Sprawozdanie z realizacji programu współpracy z organizacjami pozarządowymi w 2014r.

Sprawozdanie z realizacji programu współpracy z organizacjami pozarządowymi w 2015r.

Sprawozdanie z realizacji programu współpracy z organizacjami pozarządowymi w 2016r.

Konsultacje z organizacjami pozarządowymi.

Informacja o Konsultacjach

Informacja o wyniku konsultacji


ZARZĄDZENIE NR 14/2018 BURMISTRZA MIASTA TERESPOL z dnia 27 lutego 2018r. w/s ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Miasta Terespol w 2018 roku.

INWESTYCJE UNIJNE
RPO WL
Kanalizacja
Przebudowa szkoły
Rewitalizacja
EFS
Skuteczne NGO
Inwestycja w ucznia
SOLARY
informacje ogólne


Miejski Ośrodek Kultury

KP GRANICA TERESPOL

Napisz do Administratorów
Wyslij wiadomość
Napisz co chciałbyś zobaczyć na stronie Urzędu Miasta

Napisz do Burmistrza
Wyslij wiadomość do Burmistrza

licznik odwiedzin

Logowanie

 Nazwa użytkownika

 Hasło

 Zapamiętaj mnie


Jeszcze nie masz u nas konta? Możesz je założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał dostęp do takich opcji jak: zarządzanie wyglądem strony, konfiguracja komentarzy oraz wysyłanie podpisanych tekstów.


 Wydrukuj tę stronę Wydrukuj tę stronę

Rewitalizacja Centrum Miasta Terespol przy ul. Wojska Polskiego 132 w Terespolu
zdjęcia z dnia 15.12.2011r.


4 listopada została podpisana umowa z wykonawca na realizację zadania o nazwie „Rewitalizacja Centrum Miasta Terespol przy ul. Wojska Polskiego 132 w Terespolu”. Śródki na realizację inwestycji Miasto pozyskało z Unii Europejskiej. Całkowita wartość projektu to 2 006 558,61 w kwota dofinansowania ze środków Unii Europejskiej 1 493 207,03 co stanowi 75% wartości projektu.
W ramach projektu przebudowane zostaną skwery zieleni przed halami 132 i 130 Park Miejski i wykonany zostanie generalny remont hali 132. Wymienione zostaną instalacje elektryczne i teleinformatyczne, instalacje wodno- kanalizacyjne i instalacje CO wraz z nową kotłownią. Budynek zostanie ocieplony wymieniona zostanie również stolarka okienna i drzwiowa. Projekt obejmuje wymię dachu i stropów w budynku. Na skwerach i w Parku Miejskim wymienione ułożone zostaną chodniki, ustawione nowe ławeczki i oświetlenie.
Po zakończeniu inwestycji, która planowana jest na koniec października 2012 w hali 132 umieszczona zostanie biblioteka z dużą salą konferencyjną i sala komputerową przystosowana dla osób niepełnosprawnych i pomieszczenia dla organizacji pozarządowych.Rozpoczęte pod koniec 2011 roku prace budowlane w ramach zadania pn. „Rewitalizacja Centrum Miasta Terespol przy ul. Wojska Polskiego 132 w Terespolu” realizowane są zgodnie z harmonogramem rzeczowo – finansowym. Do dnia dzisiejszego wykonano roboty budowlane w zakresie rozbiórki ścian wewnętrznych, sufitów i podłóg oraz demontażu starych instalacji sanitarnych i elektrycznych. W części parterowej budynku wykonano podkłady betonowe i podsypki pod posadzki, trwają również prace rozbiórkowe dachu oraz przygotowawcze do wykonania instalacji elektrycznej i sanitarnej a także kotłowni węglowej. W najbliższym czasie priorytetem jest wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu.

HPIM7637.JPG


Czerwiec 2012 rok
Wiosenna pogoda sprzyja kontynuacji prac remontowych, mających na celu zmianę wizerunku centrum naszego miasta. Widać znaczny postęp robót, które wykonywane są zgodnie z założonym planem. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zmieniono konstrukcje i pokrycie dachu w części parterowej budynku, wykonano izolacje fundamentów oraz docieplenie ścian zewnętrznych, wewnątrz budynku trwają prace przy układaniu glazury, terakoty i montażu sufitów podwieszanych. W całości wykonano również instalację odgromową, oprzewodowanie oświetlenia w sufitach podwieszanych oraz oświetlenie zewnętrzne budynku, parku i skwerów przed halami. W branży sanitarnej ułożono instalacje wod.-kan., centralnego ogrzewania, oraz kotłowni a w najbliższym czasie zamontowane zostaną panele słoneczne wraz z instalacją solarną.
Kolejnym etapem jest zagospodarowanie parku i skwerów przed halami, obecnie trwają rozpoczęte wczesną wiosną prace przy układaniu cięgów pieszych. Następnym etapem będzie nasadzenie zaprojektowanej zieleni ozdobnej.


HPIM7632.JPG
HPIM7636.JPG
HPIM7641.JPG
informacja z dnia 14.09.2012r.
Projekt odnowy centrum miasta jest już w ostatniej fazie realizacji. Zakończyły się prace budowlane, obecnie trwają formalności odbiorowe realizowanej inwestycji. w wyremontowanej hali 132 mieścić się w nim będą siedziby organizacji pozarządowych i biblioteka miejska wraz z sala konferencyjną i komputerową. Hale, skwery przed halami a także park jest monitorowany, mamy głęboka nadzieję że to zapewni większe bezpieczeństwo i uchroni przed wandalizmem. Z parku możemy w pełni korzystać, a już wkrótce również budynek hali nr 132 zostanie oddany do użytku.

    11229  odsłon
 Wydrukuj tę stronę Wydrukuj tę stronę

Strona wygenerowana w 0.125269 sekund